Excel Optikai duplex patch kábel, LC-LC 9/125 OS2, 2 m – 200-680

3 .862 Ft +ÁFA (br. 4 .905 Ft)

Excel Optikai duplex patch kábel, LC-LC 9/125 OS2, 2 m – 200-680

Rendelhető termék, a szállítási idővel kapcsolatban érdeklődj az ügyfélszolgálatunkon

Kérj egyedi árajánlatot! Kattints.

Összehasonlítom