Excel Optikai duplex patch kábel, LC-LC 50/125 OM2, 2 m – 200-169

2 .740 Ft +ÁFA (br. 3 .480 Ft)

Excel Optikai duplex patch kábel, LC-LC 50/125 OM2, 2 m – 200-169

Rendelhető termék, a szállítási idővel kapcsolatban érdeklődj az ügyfélszolgálatunkon

Kérj egyedi árajánlatot! Kattints.

Összehasonlítom