Excel Optikai duplex patch kábel, LC-SC 50/125 OM3, 2 m – 200-055

3 .279 Ft +ÁFA (br. 4 .164 Ft)

Excel Optikai duplex patch kábel, LC-SC 50/125 OM3, 2 m – 200-055

Rendelhető termék, a szállítási idővel kapcsolatban érdeklődj az ügyfélszolgálatunkon

Kérj egyedi árajánlatot! Kattints.

Összehasonlítom