Akció! -15%
980 Ft 835 Ft +ÁFA (br. 1 .060 Ft)

Egyéb gyártó UTP toldó, cat5e - 21.17.3001R

Összehasonlítom
1 .240 Ft +ÁFA (br. 1 .575 Ft)

Equip UTP toldó, cat6a, árnyékolt, fém - EQUIP221169

Összehasonlítom
5 .446 Ft +ÁFA (br. 6 .916 Ft)

Excel Optikai duplex patch kábel, LC-LC 9/125 OS2, 3 m - 200-682

Összehasonlítom
3 .862 Ft +ÁFA (br. 4 .905 Ft)

Excel Optikai duplex patch kábel, LC-LC 9/125 OS2, 2 m - 200-680

Összehasonlítom
3 .400 Ft +ÁFA (br. 4 .318 Ft)

Excel Optikai duplex patch kábel, LC-SC 9/125, 2 m - 200-688

Összehasonlítom

Hálózat és átviteltechnika

Nestron IP jelismétlő, 100 m – SR01

20 .860 Ft +ÁFA (br. 26 .492 Ft)

Nestron IP jelismétlő, 100 m - SR01

Összehasonlítom