Akció! -11%
19 .990 Ft 17 .745 Ft +ÁFA (br. 22 .536 Ft)

Allied Telesis AT 1 GBit/s Duplex LC- MultiM modul SFP - AT-SPSX

Összehasonlítom
Akció! -14%
9 .630 Ft 8 .310 Ft +ÁFA (br. 10 .554 Ft)

Egyéb gyártó LevelOne SFP 1.25 GBit/s Duplex LC- MultiM modul - GVT-0300

Összehasonlítom
1 .350 Ft +ÁFA (br. 1 .715 Ft)

Nestron 1 csatornás passzív koax/UTP átalakító/földhurok leválasztó HD eszközökhöz - GL218-C

Összehasonlítom
4 .410 Ft +ÁFA (br. 5 .601 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP, duplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1310 nm - HK-SFP-1.25G-20-1310-DF

Összehasonlítom
510 Ft +ÁFA (br. 648 Ft)

Egyéb gyártó 1 csatornás passzív koax/UTP átalakító HD eszközökhöz - T500U

Összehasonlítom
104 .300 Ft +ÁFA (br. 132 .461 Ft)

Nestron 1080P HDMI, USB egér és USB billentyűzet extender cat5e UTP kábelen, párban, 150 m - HKM01E

Összehasonlítom
20 .860 Ft +ÁFA (br. 26 .492 Ft)

Nestron Passzív 1080P HDMI extender cat5e UTP kábelen, párban, 40 m - HE01ERK

Összehasonlítom
7 .110 Ft +ÁFA (br. 9 .030 Ft)

Equip HDMI-VGA átalakító, audio porttal, fekete - EQUIP11903607

Összehasonlítom
4 .500 Ft +ÁFA (br. 5 .715 Ft)

Hikvision Multimódusú SFP modul, duplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1310 nm - HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Összehasonlítom
35 .860 Ft +ÁFA (br. 45 .542 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP+, LC, 10G, TX1270 nm/RX1310 nm - HK-SFP+-10G-20-1270

Összehasonlítom
35 .860 Ft +ÁFA (br. 45 .542 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP+, LC, 10G, TX1330 nm/RX1270 nm - HK-SFP+-10G-20-1330

Összehasonlítom
720 Ft +ÁFA (br. 914 Ft)

Equip HDMI-HDMI átalakító, anya/apa, 90 fokban hajlított - EQUIP118910

Összehasonlítom
960 Ft +ÁFA (br. 1 .219 Ft)

Equip HDMI-HDMI átalakító, anya/apa, 90 fokban elforgatható - EQUIP118911

Összehasonlítom
1 .080 Ft +ÁFA (br. 1 .372 Ft)

Equip HDMI-DVI átalakító (24+5), anya/apa, fekete - EQUIP118908

Összehasonlítom
8 .830 Ft +ÁFA (br. 11 .214 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP, simplex LC, 1.25G, TX1550 nm/RX1310 nm - HK-SFP-1.25G-20-1550

Összehasonlítom
6 .620 Ft +ÁFA (br. 8 .407 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP, simplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1550 nm - HK-SFP-1.25G-20-1310

Összehasonlítom
17 .260 Ft +ÁFA (br. 21 .920 Ft)

Nestron 1 csatornás aktív HD-TVI/HD-CVI/AHD videoadó - TTA111HDT

Összehasonlítom
92 .070 Ft +ÁFA (br. 116 .929 Ft)

Nestron HDMI extender koax kábelen, párban, 100 m - HE01C

Összehasonlítom
115 .090 Ft +ÁFA (br. 146 .164 Ft)

Nestron Aktív IP átalakító koax kábelhez, párban, 200 m - IP02

Összehasonlítom
14 .490 Ft +ÁFA (br. 18 .402 Ft)

Nestron Passzív IP átalakító koax kábelhez, párban, 200 m - IP01

Összehasonlítom