Akció! -8%
8 .580 Ft 7 .890 Ft +ÁFA (br. 10 .020 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP, duplex, LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1550 nm - HK-SFP-1.25G-20-1310_gy

Összehasonlítom
9 .660 Ft +ÁFA (br. 12 .268 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP, duplex, LC, 1.25G, TX1550 nm/RX1310 nm - HK-SFP-1.25G-20-1550_gy

Összehasonlítom
105 .910 Ft +ÁFA (br. 134 .506 Ft)

Nestron 4K HDMI extender UTP kábelen, párban, cat6-on 140 m, cat5e-n 120 m - HE03-4K

Összehasonlítom

Hálózat és átviteltechnika

Zyxel Monomódusú SFP, LC – SFP-LX-10-D

41 .647 Ft +ÁFA (br. 52 .892 Ft)

Zyxel Monomódusú SFP, LC - SFP-LX-10-D

Összehasonlítom
8 .050 Ft +ÁFA (br. 10 .224 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP, duplex, LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1310 nm - HK-SFP-1.25G-20-1310-DF

Összehasonlítom
1 .350 Ft +ÁFA (br. 1 .715 Ft)

Egyéb gyártó 1 csatornás passzív koax/UTP átalakító/földhurok leválasztó HD eszközökhöz - GL218-C

Összehasonlítom
510 Ft +ÁFA (br. 648 Ft)

Egyéb gyártó 1 csatornás passzív koax/UTP átalakító HD eszközökhöz - T500U

Összehasonlítom
104 .300 Ft +ÁFA (br. 132 .461 Ft)

Nestron 1080P HDMI, USB egér és USB billentyűzet extender cat5e UTP kábelen, párban, 150 m - HKM01E

Összehasonlítom
20 .860 Ft +ÁFA (br. 26 .492 Ft)

Nestron Passzív 1080P HDMI extender cat5e UTP kábelen, párban, 40 m - HE01ERK

Összehasonlítom
7 .110 Ft +ÁFA (br. 9 .030 Ft)

Equip HDMI-VGA átalakító, audio porttal, fekete - EQUIP11903607

Összehasonlítom
6 .810 Ft +ÁFA (br. 8 .649 Ft)

Hikvision Multimódusú SFP modul, Duplex LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1310 nm - HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM

Összehasonlítom
77 .820 Ft +ÁFA (br. 98 .831 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP+, LC, 10G, TX1270 nm/RX1310 nm - HK-SFP+-10G-20-1270

Összehasonlítom
77 .820 Ft +ÁFA (br. 98 .831 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP+, LC, 10G, TX1330 nm/RX1270 nm - HK-SFP+-10G-20-1330

Összehasonlítom
17 .304 Ft +ÁFA (br. 21 .976 Ft)

Egyéb gyártó AT 1 GBit/s Duplex LC- MultiM modul SFP - AT-SPSX

Összehasonlítom
720 Ft +ÁFA (br. 914 Ft)

Equip HDMI-HDMI átalakító, anya/apa, 90 fokban hajlított - EQUIP118910

Összehasonlítom
960 Ft +ÁFA (br. 1 .219 Ft)

Equip HDMI-HDMI átalakító, anya/apa, 90 fokban elforgatható - EQUIP118911

Összehasonlítom
1 .020 Ft +ÁFA (br. 1 .295 Ft)

Equip HDMI-DVI átalakító (24+5), anya/apa, fekete - EQUIP118908

Összehasonlítom
9 .660 Ft +ÁFA (br. 12 .268 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP, duplex, LC, 1.25G, TX1550 nm/RX1310 nm - HK-SFP-1.25G-20-1550

Összehasonlítom
8 .580 Ft +ÁFA (br. 10 .897 Ft)

Hikvision Monomódusú SFP, duplex, LC, 1.25G, TX1310 nm/RX1550 nm - HK-SFP-1.25G-20-1310

Összehasonlítom
117 .060 Ft +ÁFA (br. 148 .666 Ft)

Nestron Aktív IP átalakító koax kábelhez, párban, 2000m@coax vagy 1200m@cat5e - IP02DK

Összehasonlítom
37 .060 Ft +ÁFA (br. 47 .066 Ft)

Nestron PoE Extender over Coax, maximum 300 m-ig - IP01P

Összehasonlítom
Ft +ÁFA (br. Ft)

TP-Link Monomódusú optikai RJ45 (100 Mbps) átalakító, 20 km hatótávval 1310 nm TX, 1310 nm RX - MC110CS

Összehasonlítom

Hálózat és átviteltechnika

Aten KVM extender, USB és VGA – CE700A

75 .021 Ft +ÁFA (br. 95 .277 Ft)

Aten KVM extender, USB és VGA - CE700A

Összehasonlítom
83 .220 Ft +ÁFA (br. 105 .689 Ft)

Nestron 1080P HDMI extender és elosztó UTP kábelen, párban, 150 m - HE03

Összehasonlítom